Národní

ZAPOMEŇTE NA PŘÍPLATKOVOU VÝBAVU


Renegade od 4.250 Kč měsíčně
5 let záruka, Garantovaná zůstatková hodnotaNový Jeep® Renegade je vozem pro bezkonkurenční potěšení z jízdy i díky jedinečné standardní výbavě.

• Varování před čelním nárazem s funkcí zmírnění následků nehody
• Aktivní systém upozornění na nezáměrné opuštění jízdního pruhu
• Rozpoznávání dopravních značek
• DAB Rádio

ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ
Tento systém rozeznává dopravní značení stanovující především rychlostní omezení a upozorňuje na ně řidiče. Nevyžaduje podporu GPS ani nevyužívá mapové podklady. Díky tomuto systému dosahuje nový Renegade mimořádně vysoké úrovně bezpečnosti.

DIGITÁLNÍ RÁDIO DAB
Nová generace multimediálního systému UconnectTM zahrnuje digitální rádio DAB a uživatelsky vstřícné technologie zvyšující bezpečnost jízdy. Na displeji systému lze rovněž sledovat obraz ze zadní parkovací kamery Parkview®.

VAROVÁNÍ PŘED ČELNÍM NÁRAZEM
Tento systém sleduje, zda se váš Renegade nepřibližuje k jinému vozidlu nebo překážce příliš rychle. V případě potřeby varuje řidiče zvukovou a vizuální výstrahou a dokáže váš vůz i zcela zastavit.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

Nabídka je platná pro model Renegade Sport 1.0 Turbo s manuální převodovkou. Reprezentativní příklad FinAuto Jeep PCP s nájezdem do 20 000km/ročně. Tento vůz získáte za těchto podmínek: pořizovací cena 396 015,-Kč, část hrazená klientem 118 805,-Kč, poplatek za uzavření smlouvy 2 772,-Kč, 1. - 59. splátka včetně pojištění 4 224,-, 60. splátka (minimální budoucí garantovaná hodnota) 114 844,- Kč. Pojištění u pojišťovny Allianz: HAV s 10% SÚ, POV 35/35 mil Kč. Pevná úroková sazba 4,45%. Tato kalkulace je pro plátce DPH, v případě zájmu o nabídku pro spotřebitele, kontaktujte autorizovaného dealera. Tato nabídka je pouze indikativní,není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoliv transakce. Nabídka je platná do 30. 6. 2019 nebo do odvolání. Jeep® je registrovaná ochranná známka společnosti FCA US LLC. Kombinovaná spotřeba 4,9–8,0 l/100 km, emise CO2 129–183 g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Nechte si zpracovat konkrétní nabídku u autorizovaných prodejců Jeep®. Více informací na www.jeep.cz. * Dvouletá základní záruka výrobce a další 3 roky smluvní záruky Powertrain Care s limitem do 100 000 km. Použité fotografie jsou ilustrativní. Podrobné informace u autorizovaných prodejců Jeep®.