Modelová řada

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Podívejte se na aktuální akční nabídky:

Přehled

Nový Jeep® Renegade

Benzín - Diesel
120 - 180 K / 88 - 132 kW
Kombinovaná spotřeba 4,8 - 7,4 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuální - automatická dvouspojková - automatická převodovka

Detaily

Přehled

ČEKÁ NA VÁS SVĚT DOBRODRUŽSTVÍ

 

Vyrazte na cestu ve voze, který je připraven prakticky na cokoliv. Nový Jeep ® Renegade je SUV, které uspokojí všechny vaše potřeby. Nenabízí žádné zbytečnosti a navíc je jeho exteriér přepracovaný tak, že s ním mezi ostatními vyniknete. Součástí standardní výbavy jsou vyspělé bezpečnostní systémy. Pod kapotou se ukrývají zcela nové zážehové a přepracované vznětové motory, se kterými si užijete spoustu výkonu a zábavy, samozřejmě bez kompromisů, co se týče spolehlivosti a bezpečnosti. Připravte se na parádní jízdu!

Design a pohodlí

NADČASOVÝ STYL ZNAČKY JEEP®

 

Nový Jeep® Renegade jde vždy s dobou a nyní přichází s novým provedením kol a novými LED světly. Ať už chcete objevovat nepoznaná zákoutí přírody nebo se vydat do města, Renegade je připraven, schopen a ochoten vás na všech cestách provázet.

 

 

VYRAZTE NA CESTU. V POHODLÍ.

 

Jeep® Renegade nabízí nejlepší prostornost ve své třídě, a to pro všech pět cestujících, dále velkorysou kapacitu zavazadlového prostoru, spoustu důmyslných úložných prostor, více místa nad hlavou a největší šířku ve své třídě. Chce vám za každou cenu zajistit veškerý komfort na palubě. A ještě mnohem více.

Technologie a schopnosti

ZÁBAVA A INFORMACE NA PALUBĚ

 

Jak si nejlépe užít cestu? S novým modelem Jeep® Renegade a službami infotelematického systému Uconnect LIVE se můžete těšit na skvělé zážitky, které budete chtít sdílet se všemi svými přáteli.

VÝKON ZA VŠECH OKOLNOSTÍ

 

Nový Jeep® Renegade je dostupný se dvěma systémy pohonu všech kol. Oba jsou vybaveny systémem odpojení zadní nápravy, který umožňuje plynule přepínat mezi pohonem dvou a čtyř kol. Systém Jeep® Active Drive Low u verze Trailhawk® zajistil tomuto modelu certifikaci Trail Rated®, která je dokladem jeho schopností podávat skvělé výkony v obtížném terénu za různých podmínek.

Bezpečnost

JEZDĚTE S KLIDNOU MYSLÍ

 

Chcete-li si užívat jedinečné jízdní vlastnosti, je důležité se cítit za volantem bezpečně. Nový Jeep® Renegade má ve výbavě více než 60 dostupných bezpečnostních prvků, včetně systému varování před čelním nárazem Plus, systému varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu LaneSense®, adaptivního tempomatu, automatického parkovacího asistenta ParkSense®, systému monitorování mrtvého úhlu, detekce pohybu za vozem, zcela nového systému rozpoznávání dopravních značek a inteligentního rychlostního asistenta.

Přehled

Nový Jeep® Renegade

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Jeep® Renegade vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy